Sanat Yönetimi Bölümü Mezun Söyleşileri - Yaren Akbal

İKÜ Sanat Yönetimi Bölümü, kültür-sanat sektöründe farklı disiplinlerde çalışan mezunları öğrencilerimizle buluşturmaya devam ediyor. 10 Mart Salı günü 4. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilen söyleşiye konuşmacı olarak katılan 2018 yılı mezunlarımızdan Yaren Akbal, öğrencilik zamanındaki stajlarını, kişisel projelerini ve mezun olduktan sonra sektördeki konumunu öğrencilerimize aktardı. 
 

Sanat Yönetimi Bölümü Mezun Söyleşileri - Burçe Saraçoğlu

İKÜ Sanat Yönetimi Bölümü, kültür-sanat sektöründe farklı disiplinlerde çalışan mezunları öğrencilerimizle buluşturmaya devam ediyor. 18 Şubat Salı günü 1. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilen söyleşiye konuşmacı olarak katılan 2018 yılı mezunlarımızdan Burçe Saraçoğlu, öğrencilik zamanındaki stajlarını, kişisel projelerini ve mezun olduktan sonra sektördeki konumunu öğrencilerimize aktardı. 
 

Sanat Yönetimi Bölümü Söyleşileri - Esra Özkan

İKÜ Sanat Yönetimi Bölümü’nün kültür-sanat sektöründe farklı disiplinlerde yer alan sektör temsilcileri ile okulumuzun öğrencilerini buluşturmak amacıyla düzenlediği “Sanat Yönetimi Söyleşileri”nde Dijital Sanatlar Küratörü Esra Özkan üniversitemizin konuğu oldu. 11 Şubat Salı günü Erdal İnönü Seminer Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilerimizle buluşan Özkan, “Türkiye’de ve Dünyada Yeni Medya Sanatı” konusunda bilgi verdi.

Sanat Yönetimi Söyleşileri - Bengü Gün

İKÜ Sanat Yönetimi Bölümü, kültür-sanat alanında farklı disiplinlerde yer alan sektör temsilcileri ile öğrencilerimizi buluşturmak amacıyla “Sanat Yönetimi Söyleşileri”ni düzenlemeye devam ediyor. 3 Aralık Salı günü 13.00-15.00 saatleri arasında Erdal İnönü Seminer Salonu’nda gerçekleştirilen söyleşiye konuşmacı olarak katılan Mixer Art Gallery Direktörü Bengü Gün,  “Sanatçı Temsiliyeti” konusunda öğrencilerimizi bilgilendirdi.

Sanat Yönetimi Bölümü Mezun Söyleşileri - Ece Balcıoğlu

İKÜ Sanat Yönetimi Bölümü, kültür-sanat alanında farklı disiplinlerde çalışan mezunlarımızı, öğrencilerle buluşturmak amacıyla “Mezun Söyleşileri”ni düzenlemeye devam ediyor. 26 Kasım Salı günü gerçekleştirilen söyleşiye konuşmacı olarak katılan Evin Sanat Sanat Galerisi’nde Yönetici olarak görev alan Ece Balcıoğlu, öğrencilik sırasında yaptığı projelerden ve mezun olduktan sonra çalıştığı kurumdan bahsetti.

Sanat Yönetimi Bölümü “Zorlu PSM” Gezisi 

Sanat Yönetimi Bölümü, Bölüm Başkanı Prof. Dr. Kıvılcım Yıldız Şenürkmez tarafından verilen “Modernleşme Sürecinde Kültür Sanat Kurumları” dersi kapsamında 22 Kasım Cuma günü Zorlu PSM’ye gezi düzenledi. Zorlu PSM Organizasyon Müdürü Zafer Çeçen, Prodüksiyon Amiri Sinan Bader ile Sponsorluk ve Pazarlama Müdürü Merve Karaçöl’ün katılımıyla gerçekleştirilen derste, “Etkinlik Yönetimi” konusu işlendi.

Sanat Yönetimi Bölümü Mezun Söyleşileri - Tuna Pektaş

Sanat Yönetimi Bölümü, kültür-sanat alanında farklı disiplinlerde çalışan mezunlarımızı, öğrencilerle buluşturmak amacıyla “Mezun Söyleşileri”ni düzenlemeye devam ediyor. 12 Kasım Salı günü gerçekleştirilen söyleşiye konuşmacı olarak katılan küratöryel ve koleksiyon alanında çalışmalar yapan Tuna Pektaş, öğrencilik sırasında yaptığı projelerden ve mezun olduktan sonra çalıştığı kurumdan bahsetti.
 

Sanat Yönetimi Bölümü Mezun Söyleşileri - Miray Aydın

Sanat Yönetimi Bölümü, kültür-sanat alanında farklı disiplinlerde çalışan mezunlarımızı, öğrencilerle buluşturmak amacıyla “Mezun Söyleşileri”ni düzenlemeye devam ediyor. 5 Kasım Salı günü gerçekleştirilen söyleşiye konuşmacı olarak katılan EndlessArt Taksim’de Sanat Koordinatörü olarak görev yapan Miray Aydın, öğrencilik sırasında yaptığı projelerden ve mezun olduktan sonra çalıştığı kurumdan bahsetti.